top of page

  Кислотні пілінги і скраби

  mint_fav2.jpg

  Суть пілінгу полягає в ексфоліаціі (відлущуванні) і видаленні поверхневого шару шкіри. За типом впливу усі пілінги можна розділити на такі категорії:

  • хімічний - здійснюється за допомогою кислот і лугів (фруктові кислоти, фітинова, бензойна, коєва, саліцилова, ретиноєва, фенол);

  • механічний - роблять за допомогою скрабів, плівок, скаток або в косметичних салонах методом мікродермабразії, дермабразії, броссажу;

  • фізичний (апаратний) - роблять в салонах лазером, ультразвуком, радіохвилею;

  • біологічний - самий делікатний, здійснюється ферментами (трипсин, хімотрипсин, папаїн).

  Будь-який з пілінгів розгладжує верхній шар шкіри і робить його більш тонким, посилює ділення клітин, усуває дрібні висипання і комедони, вирівнює тон і рельєф, оздоровлює і омолоджує. Також знімаються ороговілі і відмерлі клітини дерми, і всі косметичні засоби, якими ви користуєтеся, починають працювати ефективніше, оскільки відразу ж проникають в глибину шарів шкіри.

   

  Купити молочний пілінг, мигдалевий пілінг для догляду за обличчям

   

  На сьогоднішній день найбільш популярним є хімічний пілінг з використанням розчинів AHA- і ВНА-кислот. AHA-кислоти, так звані фруктові - найпоширеніші для косметичних процедур, до них відносяться: молочна, гліколева, яблучна, винна, мигдалева та лимонна; до ВНА-кислот відноситься тільки одна саліцилова кислота. Всі кислоти можуть використовуватися або окремо або в комплексі, в різних поєднаннях, в залежності від косметичної проблеми. Мета хімічного пілінгу: під впливом кислот зруйнувати роговий шар епідермісу, простимулювати фібробласти шкіри, посилити утворення глікозаміногліканів і власного колагену, збільшити пружність і еластичність, а також очистити протоки сальних залоз, відрегулювати виділення шкірного жиру і зменшити можливість появи акне.

   

  Основні ефекти від застосування пілінгів:

   

  • вирівнюється текстура, колір і рельєф шкіри;

  • очищаються і звужуються пори;

  • проявляється бактерицидна і протизапальна дія;

  • стимулюється синтез еластину і колагену;

  • підвищується пружність і відбувається ліфтинг шкіри;

  • поліпшується мікроциркуляція крові і лімфодренаж.

   

  Осінь і зима - найсприятливіший час для використання косметики з кислотами. З її допомогою можна ефективно освітлити, зволожити і розгладити шкіру, а також позбутися запалень і різних висипів.

   

  Купити пілінг з фруктовими кислотами в інтернет-магазині Blue Mint

   

  Ви можете придбати пілінги з АНА-кислотами і BHA-кислотами за доступною ціною, поклавши товар у кошик та оформивши замовлення на нашому сайті або просто зателефонувавши нам по телефону.

  Косметична продукція зі швидкою доставкою в Київ, Харків, Дніпро, Львів, Миколаїв, Одесу, Полтаву, Херсон та інші міста України.

  Акції, знижки, бонусна програма!

  Купити кислотні пілінги для обличчя в Україні

   

  Одним з найдавніших методів очищення шкіри є пілінг. За деякими джерелами, використовувати такий вид догляду за шкірою почали ще в Стародавньому Єгипті, застосовуючи для цього вино, з його головною складовою - винною кислотою. І тільки в кінці 19 століття в Європі, коли промислова і наукова революції відбувалися в усіх сферах, дана процедура зацікавила вчених і лікарів, пілінги стали вивчати і застосовувати для вирішення різних дермато-косметологічних проблем.

  bottom of page