top of page

Canne

mint_fav2.jpg

Бренд пропонує препарати з високою концентрацією активних речовин та компонентами преміум-класу для максимально ефективного догляду.

Зустрічайте ідеальні пілінги, сироватки, тонери, бустери та ще багато іншого, що допоможе вашій шкірі бути здоровою і сяючою!

Виробляючи продукт в Україні, бренд забезпечує ціну в рази нижчу ніж імпортовані продукти-аналоги.

 

Canne популяризує не тільки свій бренд, але й раціональне усвідомлене споживання косметичних засобів без маркетингового навантаження.

 

Купити продукцію Canne в інтернет-магазині Blue Mint

 

Різноманітні кислотні пілінги, розроблені для всесезонного використання та адаптовані для безпечної ексфоліації шкіри в домашніх умовах.

Кислотні пілінги – це найбільш ефективний та водночас найменш травматичний спосіб очищення та оновлення шкіри.

Пілінги від Canne – це запорука ефективного проникнення активних речовин інших косметичних засобів, рівномірного макіяжу та сяяння шкіри.

 

Переваги бреду Canne:

 

  • Професійний догляд в домашніх умовах

  • Перевірена якість та ефективність

  • Натуральні інгредієнти.

 

Купити косметику Canne для догляду за обличчям

 

Пілінги, створені співробітниками бренду, дійсно високоефективні та абсолютно безпечні, підходять для шкіри різних типів та не тестуються на тваринах. 
 

Продукцію Canne купити в Україні за вигідними цінами 

 

Ви можете обрати та купити Canne в інтернет-магазині Blue Mint, поклавши товар у кошик та оформивши замовлення на нашому сайті або просто зателефонувавши нам по телефону.

 

Пілінги Canne зі швидкою доставкою у Київ, Харків, Дніпро, Львів, Миколаїв, Одесу, Полтаву, Херсон та інші міста України.

Акції, знижки, бонусна програма! 

Купити Canne в інтернет-магазині Blue Mint

 

Canne – це молодий, перспективний український бренд, який поставив собі за мету виробляти високоякісні косметичні продукти з найновітніших компонентів. На сьогодні в колаборації з Науково-виробничою компанією "Віларус" розроблено 6 інноваційних рецептур пілінгів для обличчя, адаптованих для безпечного домашнього використання.

bottom of page