top of page

  Тонізуюча косметика для обличчя

  mint_fav2.jpg

  Купити тонік, тонер, спрей, мист, скін, лосьйон, термальну воду в Україні

   

  Тоніки, тонери, спреї, термальні води, лосьйони, місти, скіни - всі ці косметичні продукти використовують як завершальний штрих в ретельній процедурі очищення шкіри, як важливий підготовчий етап, який зволожує і в кілька разів підсилює дію сироваток і кремів.

  Відмінності між тонером, тоніком, містом, лосьйоном, скіном

   

  Тонік (tonifier) - застосовується з метою видалення залишків ПАРів і відновлення природного pH балансу шкірного покриву після вмивання. Він допомагає зберегти високий рівень зволоження, що необхідно для ефективної роботи активних компонентів доглядової косметики. Наприклад, багато сироваток містять гіалуронову кислоту, яка, як відомо, притягує і утримує воду. При нанесенні після тоніка, кислота дійсно "починає працювати", якщо ж наносити серум з гіалуроновою кислотою на непідготовлену шкіру, то вологи в дермі може виявитися недостатньо, і в кращому випадку ви не отримаєте ніякого ефекту від присутності в складі гіалуронової кислоти. Отже, завдання які вирішує тонік: завершує процес вмивання, вирівнює pH, насичує вологою, тонізує.

   

  Тонер (toner) - прийшов до нас з корейської багатоступінчастої системи догляду, і крім головних своїх завдань - зволоження, відновлення pH балансу, підготовки шкіри до проникненню активних компонентів крему і тонізації, має додаткові функції. Зазвичай тонери більш концентровані, ніж тоніки, що сприяє швидкому вирішенню проблеми зневоднення, а в залежності від складу ще й допомагають впоратися з пігментними плямами, або матують, відлущують і т.д. Ще одна перевага - в літній сезон, коли епідерміс вимагає посиленого насичення вологою, тонерами частково замінюють крем.

  Азіатські виробники розширили поняття "тонер", і пропонують вироби ще в двох варіантах: фрешнер і скін. Всі вони чудово виконують свої функції і лише трохи відрізняються консистенцією.

   

  Міст (mist) - найчастіше випускається у формі аерозолю (спрею). Він має невагому мілкодисперсну текстуру і при розпилюванні буквально огортає легкою вологою. Метод застосування (безпосередньо на обличчя) відрізняє міст від тонера, які наносять спочатку на ватний диск, а потім розподіляють по обличчю. Спреї-місти містять вітаміни, мікроелементи, екстракти рослин, мінеральну, термальну або рослинну біо-воду, завдяки цьому вони чудово підтримують здоров'я епідермісу.

  У спреїв є одна незаперечна перевага - вони практичні і зручні. Крім основного використання, їх можна застосовувати для фіксації макіяжу, розпорошувати протягом дня поверх макіяжу, коли відчуєте необхідність. Взимку без спрею теж ніяк не обійтися: в приміщеннях центральне опалення і кондиціонери пересушують повітря, з'являється неприємне відчуття сухості і стягнутості, тоді місти і приходять на допомогу.

   

  Лосьйон (lotion) - випускають у вигляді водно-спиртового розчину з додаванням активних речовин. Спиртовмісні лосьйони призначені для дезинфікування, додаткового очищення, зменшення запалень, для боротьби з прищами. Але навіть при мінімальному вмісті алкоголю, вони можуть дратувати і зневоднювати, тому їх рекомендується застосовувати тільки при жирній, не чутливій шкірі.

  Відзначимо, що в азіатському варіанті догляду за обличчям лосьйон вирішує вузькоспрямоване завдання: боротьба з акне, освітлення пігментації тощо, його використовують до або після основних засобів, і це завжди зазначено в анотації.

  У багатьох професійних брендів все частіше зустрічаються безспиртовій лосьйони, їх дія аналогічна дії тоніків.

   

  Термальна вода (thermal water) являє собою мінеральну воду з підземних джерел, складається з ідеального комплексу натуральних мікроелементів і забезпечує високу ступінь зволоженості дерми. Для косметичних цілей вона часто випускається в аерозольному флаконі. При її використанні дерма насичується корисними компонентами, зникають небажані дерматологічні проблеми.

   

  Есенція (essence) - цей б'юті-продукт за дією на шкіру знаходиться посередині між тонером і сироваткою. Велика концентрація активних інгредієнтів, що містяться у формулі, робить есенцію схожою на серум, а відсутність масел у формулі - наближає її до тонера. Вона миттєво вбирається, зволожує, діє комплексно, поліпшуючи загальний стан шкірного покрову. Серед компонентів есенції немає воску, олій, силіконів, вона не забиває пори, і багаторазово підсилює ефективність б'юті-засобів, які використовуються після неї.

   

  Купити тонік, тонер, термальну воду, спрей, мист, есенцію для особи в інтернет-магазині Blue Mint

   

  Ви можете вибрати і купити будь-який зволожуючий засіб за доступною ціною, поклавши товар у кошик та оформивши замовлення на нашому сайті або просто зателефонувавши нам по телефону.

  Косметична продукція з швидкою доставкою в Київ, Харків, Дніпро, Львів, Миколаїв, Одесу, Полтаву, Херсон та інші міста України.

  Акції, знижки, бонусна програма!

  bottom of page