top of page

Geek & Gorgeous

mint_fav2.jpg

Філософія бренду заснована на максимізації користі для шкіри та мінімізації всього іншого. Продукти, за одним винятком, є веганськими і не тестувалися на тваринах. Рецепти G&G чисті та оптимізовані, всі інгредієнти ефективно працюють, у формулах немає місця компонентам без активної дії.

Купити косметику Geek & Gorgeous для догляду за шкірою

 

Виробник пропонує різноманітні сироватки, які успішно вирішують конкретні косметичні проблеми: зволожуючі, омолоджуючі, освітлювальні, з антиоксидантними властивостями, для боротьби з висипаннями та акне.

Бренду G&G подобається наука, подобаються числа та активні речовини, які мають пристойну кількість досліджень, що доводять їх користь для шкіри. Бренд гідно оцінений тими, хто любить прозорість формул, читає списки інгредієнтів і хоче знати точну кількість основних активних речовин. Більше - не завжди краще, але знання кількості в правильному контексті безперечно допомагає приймати розумні та обґрунтовані рішення про продукт для отримання чудових результатів.

 

Косметика Geek & Gorgeous переваги:

 

  • професійний догляд за шкірою обличчя,

  • використання компонентів преміум класу,

  • максимальна концентрація діючої речовини,

  • ефективні, продумані склади, що працюють,

  • відсутність парабенів, сульфатів, хімічних барвників та інших шкідливих компонентів,

  • не тестується на тваринах.

 

Продукцію Geek & Gorgeous купити в Україні за вигідними цінами 

Ви можете вибрати та купити Geek & Gorgeous: сироватки, тоніки, креми та інші засоби в нашому магазині, поклавши товар у кошик та оформивши замовлення на нашому сайті або зателефонувавши нам по телефону.

Товари Geek & Gorgeous зі швидкою доставкою у Київ, Харків, Дніпро, Львів, Одесу, Запоріжжя, Миколаїв, Черкаси, Полтаву та інші міста України.

Акції, знижки, бонусна програма!

Купити Geek & Gorgeous в інтернет-магазині Blue Mint

Угорський бренд G&G (Geek & Gorgeous) створює ефективні, високоякісні продукти з відмінним співвідношенням ціна-якість. Брендом створені ефективні косметичні формули із клінічно перевіреними активними речовинами. Кожен із засобів доглядової косметики G&G має основний активний інгредієнт, який має чітке призначення і підходить конкретному типу шкіри. Виробник уникає застосування рослинних екстрактів, не використовує суперечливі інгредієнти (парабени, сульфати, мінеральна олія).

bottom of page