top of page

Carmex

mint_fav2.jpg

Склад виявився неймовірно вдалим, моментально знімав біль, розгладжував, загоював тріщинки, зволожував і плекав тонку шкіру губ, засіб діяв настільки ефективно, що припав до душі багатьом споживачам. Спочатку бальзами виготовлялмся вручну і розливалися в невеликі білі баночки з яскравою жовтою кришечкою. Поступово виробництво розширювалося і в 1973 році була зареєстрована Carma Laboratories.

 

Сьогодні компанія Carmex реалізує продукцію у багатьох країнах, випускає зволожуючі і лікувальні засоби для губ з різноманітними фруктово-ягідними ароматами, а також з класичним запахом. Carmex Lip Balm - це незмінно чудова якість і висока ефективність.

 

Бальзами Carmex переваги:

 

  • швидко знімає дискомфорт і біль,

  • відмінно загоює і зволожує,

  • чудова якість і аромат,

  • доступна ціна.

 

Продукцію Carmex купити в Україні за вигідними цінами

 

Carmex Lip Balm купити на нашому сайті можна у вигляді стіка, в тюбику і в баночці, з ароматами полуниці, вишні, кавуна, сливи, ягідного коктейлю, а також з класичним запахом - Carmex original.

Бальзам Carmex з швидкою доставкою в Київ, Харків, Дніпро, Львів, Одесу, Ужгород та інші міста України. Акції, знижки, бонусна програма!

Купити Carmex в інтернет-магазині Blue Mint

 

Мабуть, не знайдеш більш відомого бальзаму для губ, ніж Кармекс. Саме цей бальзам популярний, його люблять і дівчата і чоловіки, і любов до цього засобу для губ цілком заслужена. Історія створення лікувальних бальзамів Кармекс почалася в 1937 році. Американець Альфред Уолбінг (Alfred Woelbing) постійно відчував дискомфорт від обвітреної і потрісканої шкіри на губах і у нього з'явилася велика ідея - створити цілющу мазь. Ідея втілилася в реальність, він зробив мазь, яка містить натуральне камфорне масло, ментол і ланолін.

bottom of page