top of page

Noreva

mint_fav2.jpg

Купити Noreva в інтернет-магазині Blue Mint

 

Французька компанія Noreva Laboratories з 2002 року випускає професійну лікувальну косметику. На сьогоднішній день бренд відомий і улюблений у споживачів по всьому світу, товари продаються в більш ніж 50 країнах світу і користуються величезним попитом. Популярність продукції Норева цілком зрозуміла - це найвища якість і ефективність засобів. Весь асортимент продуктів марки створюється згідно фармацевтичним стандартам, використовуються сучасні досягнення біохімії, новітні розробки в області дерматології та косметології.

Засоби Noreva мають як лікувальні, так і косметичні властивості, призначаються лікарями дерматологами для усунення різноманітних шкірних хвороб (екзема, дерматит, акне, псоріаз та ін.) І можуть використовуватися самостійно в повсякденному житті. Вироби марки мають доведену ефективність і абсолютно безпечні, завдяки високим вимогам і строгому контролю процесу виробництва. Велика кількість позитивних відгуків підтверджує високу якість продукції Норева.

 

Лікувальна косметика Noreva переваги:

 

Завдяки великому асортименту, власники будь-якого типу шкіри зможуть підібрати для себе косметику, як для лікування, так і для профілактики появи можливих проблем і збереження здоров'я шкіри.

Провідні фахівці Noreva Laboratories проводять ретельний аналіз активних компонентів, детально перевіряють кожен компонент, що входить до складу засобів, тестують на дієвість і безпечніть, і додають до формули лише після проведення випробувань. Використання сучасних технологічних процесів і науковий підхід до виготовлення, дає можливість створювати косметичні засоби для всіх типів шкіри, але розробники невпинно шукають нові ефективні варіанти усунення естетичних недосконалостей шкіри обличчя.

 

Французька аптечна косметика Норева

 

Будь-який покупець зможе підібрати для себе косметику для лікування акне або усунення іншої дерматологічної проблеми.

Найпопулярніші лінійки бренда:

  • Noreva EXFOLIAC і Noreva EXFOLIAC ACNOMEGA: для проблемної шкіри,

  • Noreva ACTIPUR: для чутливої ​​шкіри, схильної до висипань, акне,

  • Noreva ZENIAC: для проблемної шкіри, схильної до жирності,

  • Noreva TRIO WHITE XP: для пігментованої шкіри,

  • Noreva CICADIANE: для пошкодженої і подразненої шкіри.

 

Продукцію Noreva купити в Україні за вигідними цінами

 

Ви можете вибрати і купити Noreva: сироватки, матирующие креми, тоніки та інші засоби в нашому магазині, поклавши товар у кошик та оформивши замовлення на нашому сайті або зателефонувавши нам по телефону.

Товари Noreva з швидкою доставкою в Київ, Харків, Дніпро, Львів, Одесу, Запоріжжя, Миколаїв, Черкаси, Полтаву, Херсон та інші міста України.

 

Акції, знижки, бонусна програма!

bottom of page