top of page

Formula 10.0.6

  mint_fav2.jpg

  Весь асортимент продуктів марки створюється згідно фармацевтичним стандартам, тому гарантує повну безпеку, ефективність і найвищу якість, препарати екологічно безпечні і є cruelty-free (не тестуються на тваринах).

   

  За 4 покоління філософія компанії залишилася незмінною:

  • створювати ніжні й ефективні продукти для шкіри;

  • застосовувати новітні наукові відкриття в області косметології;

  • використовувати переваги кращих природних інгредієнтів;

  • доступний і простий догляд за шкірою, який забезпечує відмінні результати;

  • НІ роздутим цінникам і НІ складним режимам використання.

   

  Використання косметики Formula 10.0.6 гарантує результат, комфорт і задоволення від застосування. Широкий асортимент дозволяє обрати засіб для будь-якого типу шкіри, продукція цікава і різноманітна.

  Отримати гарну шкіру ще ніколи не було так просто!

   

  Купити косметику Formula 10.0.6 для догляду за обличчям

   

  Глиняні і плівкові маски, креми, сироватки, тоніки, скраби, засоби для очищення та інші засоби, створені працівниками бренду, містять кращі рослинні компоненти, мають високу ефективність і абсолютно безпечні, підходять для шкіри різних типів і не тестуються на тваринах.

   

  Продукцію Formula 10.0.6 купити в Україні за вигідними цінами

   

  Чудові б'юті засоби лабораторії Formula 10.0.6 давно користуються популярністю в Америці і Європі, тепер і у вас є можливість замовити Formula 10.0.6 в нашому магазині, і полюбити цей бренд.

  Ви можете вибрати і купити Formula 10.0.6 в інтернет-магазині Blue Mint, для цього просто додайте товар в корзину і оформіть замовлення на нашому сайті або зателефонуйте нам по телефону.

   

  Маски Formula 10.0.6 і інша продукція компанії з швидкою доставкою в Київ, Харків, Дніпро, Львів, Миколаїв, Одесу, Полтаву, Херсон та інші міста України.

  Акції, знижки, бонусна програма!

  Купити Formula 10.0.6 в інтернет-магазині Blue Mint

   

  Формула 10.0.6 - це сімейна компанія, якій на сьогодні понад 87 років! Популярний американський бренд пропонує простий і ефективний догляд за шкірою. Величезний досвід роботи дозволяє їм стверджувати, що вони точно знають, який з компонентів працює, а який ні. Кожен косметичний продукт розробляється, а потім ретельно перевіряється і тестується. Кожен продукт - це те, чим хочеться поділитися, саме тому цей бренд представлений у нашому маназині.

  bottom of page